Loupež šperků

sperkStejně, jako v New Yorku a Washingtonu, se i v našem městě stala nadevše pochybná loupež. V místní pobočce známé klenotnické firmy Tiffany se přes noc ztratily šperky, krom jiného diamantový náhrdelník a sada náušnic v hodnotě více jak $500 000.

Policejní mluvčí se k celé záležitosti odmítl vyjádřit se slovy, že se jedná o stále neuzavřeny případ. Naší redakci se však povedlo ze zdroje blízkého bezpečnostním službám zjistit, že se jedná o další ze série loupeží, při kterých pachatelé po sobě nezanechali nic jiného, než jedinou rudou růži na místě ukradených šperku.

Loupež proběhla v pozdních nočních hodinách, očividně bez hluku, takže nevyvolala okamžitý poplach. Když při nástupu do své služby nejmenovaná slečna vedoucí zjistila, že dveře do prodejny nejsou zajištěny tak, jak je večer před tím zanechala, uvědomila okamžitě příslušné orgány, které následně započaly vyšetřování. Náš zdroj nám nadále sdělil, že pachatelé mají nejspíše spadeno na určité cenné předměty, jelikož nejcennější šperk – prsten s růžovým diamantem v hodnotě okolo $1 000 000, který v době loupeže v prodejně byl, zůstal nedotčen.

Jediné co nám policie oficiálně sdělila je, že by měli obchodníci v našem městě dbát zvýšené opatrnosti co se týče jak zákazníků, tak zabezpečení svého majetku. To stejné podle našeho mínění platí i pro zámožnější občany našeho města.

Povede se policii záhadné lupiče dopadnout právě v našem městě? To budeme i nadále spolu s celou redakcí sledovat a o průběhu vyšetřování vás okamžitě budeme informovat.

 

-VV-