Světová pianistka na starostově bále!

a-bradbury-2Dnes pro Vás máme další novinky týkající se charitativního plesu, který již tento týden proběhne v uměleckém podniku Morsart. Tento článek budu lehce odlišný od těch, které jsme uveřejňovali až do teď a to z jednoho prostého důvodu. V tomto článku bych Vám totiž ráda představila někoho výjimečného a zároveň mému srdci velmi blízkého.

Snad všichni jste již slyšeli o slečně Angelice Bradbury, mladé pianistce, původem z Irska, která emigrovala do země strýčka Sama před necelou dekádou. Za těch pár let se dokázala vypracovat až na vrchol. Ano, je to ona slečna, která sama vystupovala v koncertních sálech, jako je Royal Albert Hall v Londýně, Stockholm Concert Hall ve Stockholmu, v Philharomonie de Paris v Paříži či v DAR Constitution Hall ve Washigtonu. Co si však většina lidí neuvědomuje je že jde o dámu, která dokázala překonat všechny předsudky o ženských sólových hudebnících a s grácií pravidelně kritikům takříkajíc „vytírá zrak“.

a-bradbury-1Je tedy velkým překvapením a zároveň poctou, že se taková kapacita objeví i na plese pana O. Petersona. Všichni z Vás, kdo se tam chystáte, se jistě máte na co těšit, neboť slečna Bradburyová je vskutku virtuózní zázrak.

-f-