Svět módy

Společenské prostředí a Vy

Slýcháváme dnes, že první dojem jest velmi důležitý. Právě proto Vám, milí čtenáři, přinášíme malý návod, jak nepůsobit v prostředí společenském jako hrubián či muž nevychovaný. Jistě, buďte sami sebou, jak nám říkají jedinci volnomyšlenkářští. Však co je to první, co lidé dělají? Přeci soudí. Takže se pohodlně usaďme a pojďme si společně objasnit to, jak si spíše projevit respekt než urazit člověka důležitého v první minutě od setkání.

Gentleman dnešní doby

Co vlastně charakterizuje Gentlemana dnešní doby. Rozebírat pánskou módu nám tu přijde zbytečné neb každý slušný muž ví, jak se obléci. Zde však přikládáme několik naprosto esenciálních pravidel moderního může – Gentlemana.

Průvodce mladé dámy galaxií módy

MILÉ DÁMY, OBČAS SE STÁVÁ KAŽDÉ ŽENĚ, ŽE STOJÍ PŘED SVÝM ŠATNÍKEM A PŘEMÝŠLÍ, KTERÉ ŠATY JSOU TY PRAVÉ NA SPOLEČENSKOU UDÁLOST, DŮLEŽITOU SCHŮZI, ČI NA ČAJ S PŘÍTELKYNÍ. NĚKTERÉ Z NÁS SE OBRACÍ PRO RADU NA MÓDNÍ MAGAZÍN, LOKÁLNÍ PRODEJNU DÁMSKÝCH ODĚVŮ ČI NA ZKUŠENOU ZNÁMOU. VE VĚTŠINĚ PŘÍPADŮ JSOU ALE TYTO MOŽNOSTI ZDLOUHAVÉ NEBO NEPŘESNÉ. PŘINÁŠÍME VÁM PROTO NÁŠ NÁVOD PRO VHODNÉ ODĚNÍ “OD HLAVY AŽ K PATĚ”.

Průvodce mladé dámy galaxií módy vol. 2

Stejně jako před nedávnem u velkého starostova plesu, i teď se může stát, že si vy, milé dámy, stoupnete před šatník a budete dumat nad tím, co si vzít na nové otevření hotelu a kasína Absolut. Protože, řekněme si na rovinu, každý z nás, kdo v tomto městě něco znamená, se na tomto večírku objeví. Burza neburza, zábavu a vytříbenou společnost máme rádi všichni, a tak se jí budeme samozřejmě účastnit. A stejně jako nedávno, tak i teď zajistíme, abyste se nemusely obracet pro radu na módní magazín, místní prodejnu oděvů či zkušenou známou. Dnes Vám opět přinášíme náš návod pro vhodné odění “Od hlavy až k patě”.