Služební cesta?

fernadou-garciaDíky vám čtenářům, vás můžeme informovat o tom, že do města dorazila další významná osoba.  Fernando García je velmi důležitým obchodníkem, který u nás vlastní několik nemovitostí. Díky jeho podnikům je do mnoha zemí dováženo jeho plantážové zboží.

Není pravdou, že cesta k bohatství vede přes velké majetky dolů, ropy nebo jiných cenných surovin a zboží na světovém trhu. Zdrojem jeho bohatství jsou velké plantáže doma na Kubě, kde rostou banány a další exotická ovoce, které proudí co celého světa.

paoli-garciaV doprovodu své drahé ženy Esmeraldy García a dcery Paoli García se budou účasnit i starostova plesu.Tyto okouzlující dámy budou krásnou ozdobou celého večírku. Jediné, co by mohlo trochu rozvířit samotný večer je dcera Fernanda Garcíi, která má sklony k vlastím projevům a celkové výstřednosti.

Důvody příjezdu jsou spíše obchodního charakteru. Dozvěděli jsme se, že dlouhodobý obchodní partner pro dovoz zboží do naší země, firma Korolev transport a rodinný podnik pana Garcíi se dostali do sporu. Nyní dovoz neprobíhá ideálně, a proto toto zboží více méně chybí na našich pultech. Jaké jsou ale podrobnosti daného problému nevíme.

-MK-