Půlnoční přestřelka

Drazí čtenáři,

z pondělí na úterý zažili obyvatelé ulice Bourbonstreet značně neklidnou noc. Máme informace, že kolem jedenácté hodiny se ozvaly první výstřely a poté se vynořily dva automobily v rychlé a zběsilé jízdě.

autoJe pravdou, že se vše událo velmi rychle a podrobné informace o aktérech noční přestřelky nejsou známy, stejně tak jako jejich motiv. Účastníci honičky byli velmi dobře vyzbrojeni a s municí příliš nešetřili.

„Bylo to naprosto neuvěřitelné a nečekané! Já se právě vracel z práce, když jsem ty rány slyšel. To víte, já pracuju jako vyhazovač u Skunka a tam jsem už zažil nejednu přestřelku, tak jsem věděl, že je potřeba se ztratit. Když jsem pak slyšel pískání pneumatik a viděl tu mladou ženu na cestě, tak jsem jen udělal to, co by udělal každý.“ Vyjádřil se k celé události hrdina, jenž zachránil život.

Navzdory duchapřítomnosti některých svědků si tato divoká jízda vyžádala tři životy, několik vážně zraněných a zatím nevyčíslené škody na majetku. Obě vozidla se pokusila zastavit jedna z policejních hlídek. Byla brzo odkloněna z cesty a nucena havarovat mimo vozovku. Posádka byla pouze zraněna.

Důvěryhodný zdroj tvrdí, že v úterý ráno byl nalezen vůz, jenž byl v tomto incidentu angažován jako pronásledovaný. Policie ovšem tuto skutečnost nepotvrdila, potvrdila pouze nález neidentifikovaného vozu s prostřílenou zadní částí a stopami krve na sedadle. Na otázku, zda se v nedávné době střílelo i jinde než na Bourbonstreet nám nebylo odpovězeno.

id1833_foto_Policejní prezident se k celé situaci vyjádřil takto: „Tato událost je velmi kuriózní. Prozatím nebyli vznesená žádná obvinění. Bez větších důkazů se nedá na nikoho poukázat. Na místě nalezeného automobilu byli pouze spálené zbytky. Naši detektivové se tomu to věnují. Pokud je někde mezi čtenáři občan, který by znal nějaké směrodatné informace, ať se přihlásí na nejbližší policejní stanici.”

Situaci budeme nadále sledovat a po vyjasnění spekulací Vám předáme další informace.

-MS-