Poděkování

Tito lidé mi pomáhali předchozích ročnících a udělali pro tento larp hodně

Radovan Saiss (Radis Korbel)

Pomáhá už od prvního ročníku. Ochotně zahrál několik rolí v příběhu. Pomáhal s natáčením prvního slavného videa, které se dostalo dokonce na obrazovky ČT v pořadu o larpu. Za spoustu desigenových prvků, včetně našeho loga, vděčíme právě jeho práci. Díky nedostatku času se dále na organizaci nemůže aktivně podílet, ale věrný akci zůstává.

Moc děkuji.

Vladimír Rutar (Ozzy Korbel)

V posledních letech byl velkou pomocí a inspirací ve tvorbě příběhů. Má na svědomí různé zápletky v posledním dvouletém příběhu. Ztvárnění některých rolí na samotném larpu pro dotvoření atmosféry zvládl vždy bravurně.

Moc děkuji

Inka Pavelková (Shanna)

Věřím, že mnoho lidí z vás tuto osobu zná. Nevím, jestli však víte, že Shanna byla už při organizaci prvního běhu této mafie. Díky ní se tento projekt povedl rozjet a ve stínu byla podporou každého dalšího. Patří je velký vděk ze strany hlavního organizátora.

Moc Děkuji

Tereza Kvitová (Foxy)

Osoba oddaná věcem které dělá. I Foxy přispěla svým kouzlem tomuto larpu a tak jej posunula o další úroveň. Byla inspirací pro některé druhy programu a vynikající redaktorka před herních článků.

Moc děkuji.