Poděkování

Tito lidé mi pomáhali předchozích ročnících a udělali pro tento larp hodně

Radovan Saiss (Radis Korbel)

radis-mafiePomáhá už od prvního ročníku. Ochotně zahrál několik rolí v příběhu. Pomáhal s natáčením prvního slavného videa, které se dostalo dokonce na obrazovky ČT v pořadu o larpu. Za spoustu desigenových prvků, včetně našeho loga, vděčíme právě jeho práci. Díky nedostatku času se dále na organizaci nemůže aktivně podílet, ale věrný akci zůstává.

Moc děkuji.

Vladimír Rutar (Ozzy Korbel)

ozzy-mafieV posledních letech byl velkou pomocí a inspirací ve tvorbě příběhů. Má na svědomí různé zápletky v posledním dvouletém příběhu. Ztvárnění některých rolí na samotném larpu pro dotvoření atmosféry zvládl vždy bravurně.

 

Moc děkuji.

Kristýna Červová (Kristý)

1923900_10206141557926863_1867083141724962267_nMinulý rok se přidala a s vervou se pustila do přípravy jednotlivých postav a hromady dalších jiných textů. Převzala tuto práci po Jirkovi Šulcovi, který odešel. S Radisem vytvořili hezké noviny. Dále pomohla s dílčími rolemi jako CP na samotné akci.

Moc děkuji.

Eva Vlastníková (Mirana)

mirana-mafieMiraně patří velký dík za pomoc při vzniku příběhu 2014. Odvedla velkou práci na přípravě rekvizit a přispěla svými nápady k oživení hry. Zároveň ročníky předtím byla podporou a jedním z motivátorů pro to, aby se akce uskutečnila.

 

Moc děkuji.

 Jiří Šulc (Jirka)

jirka-mafieS Jirkou jsme navázali spolupráci na několik projektů. I když jsme poté spolupráci ukončili, stále mu patří dík za pomoc při konstrukci postav v roce 2014. Touto akci se uvedl do světa larpů a svou práci odvedl dobře.

 

Děkuji.