Oscar Peterson- bude nadále starostou?

Pane starosto, události v poslední době jsou pro občany velmi těžké. Mnoho občanů strádá pod stálou přítomností silné chřipky. Jaký je váš názor na situaci? Souhlasíte s vyjádřením předsedy Johna Mulligana?
fenny44
Pan Mulligan je muž na svém místě a byl zvolen do funkce, které rozumí, tudíž nemám nejmenší pochybnosti, že tuto pro všechny nepříjemnou situaci, dokáže vyřešit s grácií. Pokud pan předseda tvrdí, že chřipka je zažehnána, tak je tomu skutečně tak. Sám mám v plánu i s chotí navštívit naši nemocnici  a věnovat tomuto problému část svého osobního času.

Stávka pracující třídy komplikuje situaci nejen jejich zaměstnavatelům, ale i samotnému městu. V každém případě si už teď situace vyžádala navýšení nákladu na udržení bezpečnosti, ale díky volání o navýšení sociální podpory lidem se předpokládají náklady další. Jaké je vaše stanovisko k požadavkům stávkujících?
Některé z požadavků jsou přípustné, některé bohužel nikoli. Tohle je problém, se kterým se potýká snad každý starosta v každém městě na světě.
Dělnická třída bude vždy nespokojená s podmínkami, ve kterých musí pracovat. A slovo MUSÍ je použito zcela záměrně. V tomto ohledu je společnost jasně nastavená už několik století a několik dalších století se měnit nebude.
Budu velice rád, když mě v úředních hodinách navštíví onen tribun či Hlas Lidu, jak pána nazval místní tisk, a  dojdeme k nějakému společnému kompromisu, o to se nebojím.

Vašim otevřeným soupeřem do nadcházejících voleb je Váš nynější nejbližší poradce a zástupce. Jak vnímáte toto jeho rozhodnutí?
Rozhodnutí Charlese Boldena kandidovat na post starosty je pochopitelné.
Je to bezpochyby schopný mladý muž s ambicemi. Svoji funkci momentálně zastává bravurně a neumím si představit, že by pro naše město zastupoval tuto pozici někdo jiný. Ovšem jak sebevíc uznávám schopnosti a inovativní přístup mého poradce, myslím si, že nynější ne zrovna přívětivá situace vyžaduje člověka, který už má určité zkušenosti s řešením problémů a to podle mě Charles Bolden zatím není.

Pokud volba starosty dopadne ve Váš neprospěch, budete se dále účastnit veřejného dění, například kandidaturou na některou z pozic v městské radě?
Mé osobní zájmy dále se udržet na politickém poli ať už městském či celostátním si s dovolením nechám pro sebe. Děkuji

Nezbývá nic než poděkovat za rozhovor a přeji vám úspěch v nadcházejících volbách.

-MK-