Konec Falku

Starostův bál mění místo konání!

morsartNení tomu dávno, co jsme Vás informovali o charitativním plese, pořádaném naším nynějším starostou, panem Oscarem Petersonem. Tato událost je pořádána ve spolupráci s nejvyššími představiteli města a bude se jí účastnit nejvyšší městská smetánka. To už ale všichni víme.

Máme však novou informaci a to, že událost nebude v místní kavárně Falk, ale přesouvá se do upravenějšího a starostou oblíbenějšího podniku Morsart na Rooseveltově ulici 6. Jedná se o velmi významný podnik podporující začínající artisty a poskytující vybavení i prostory pro jejich umělecký rozlet. Díla umělců, která jsou zde vystavena příjemně umocňují pocit z kulturního požitku. Lokál je rozdělen na několik výškových částí. Najdete zde útulné spodní prostory, které budou přizpůsobené pro tanec a pokerový banket. Ve vyšších částech je příjemné posezení, kde můžete očekávat pohoštění, lahodnou hudbu k poslechu a další doplňující hazardní hry.

morsart2Samotný starosta O. Peterson o sobě tvrdí, že je umělecky založený člověk a věří, že tato změna je určitým krokem vpřed pro zvednutí úrovně zábavy samotného večera.

 

Každopádně, charitativní ples se blíží a my věříme, že i ti z Vás, kteří svou účast do teď jen zvažovali, budou od nynějška přesvědčeni, že opravdu stojí za to se zúčastnit.

www.morsart.cz