Na plese i Kane

kane1O bohaté účastníky na starostově plese letos nebude nouze. Mezi majetné muže, kteří si tuto událost nemohou nechat ujít, se řadí i pak Robert Kane. K úspěchům tohoto muže nepatří jen jeho krásná manželka, ale také velké rodinné dědictví, které sám ovládá již několik let. Pan Robert Kane je vskutku jednou z posledních známek aristokracie dávného světa, stavějící stezku v tom novém.

kane2O majetku této rodiny se dá mluvit jako o krvavém. V posledních letech vyšly napovrch jisté znepokojující informace o historii podniků spojovaných s touto osobou. Dnešní rejstřík jím vlastněných společností samozřejmě vzrostl, jak by se dalo předpokládat u takto vlivného podnikatele, bohužel některé stopy se dají jen velmi těžko smazat. Avšak nejkontroverznějším spojením v obchodu je prodej zbraní. Je prokázané, že rodina Kane stále vlastní některé části zbrojovek ve městě. Co však zůstává spekulací, jsou obchodní zájmy daných společností. Koneckonců i v obchodním světě by měly být jakési morální hodnoty, ne? V současnosti je oficiálním majitelem někdo jiný a jistě nemá smysl pana Kane přehnaně obviňovat. Je však jisté, že otěže drží pevně v rukou právě on.

kane-vik-copyNa večírku bude s krásnou Victorií Kane, módním elementem našeho města. Sňatek, který vznikl spíše jako obchodní transakce dvou partnerů přerostl v nádhernou symbiózu. Victoria je žena, která ctí povinnosti správné dámy a je jakousi ikonou mravů světa žen.

Naše redakce zná další významné hosty plesu a věřte, že tito nejsou poslední!

-MK-