Mark Summer – Záchrana či zkáza?

Není žádným tajemstvím, že se již delší dobu řeší, komu připadne post policejního ředitele. Po tragické smrti posledního ředitele kterým byl Christopher Perry. Ovšem nyní se na scénu dostal nový kandidát. Mark Summer, muž s tajemnou minulostí, který se nesměje.
   Tento charismatický hezounek již drží titul zástupce policejního ředitele a údajně byl svým předešlým šéfem velmi často chválen pro svou píli, zodpovědnost a klidné uvažování ve vypjatých situacích. Nyní projevil své ambice veřejným oznámením, ve kterém sdělil, že se hodlá ucházet o post policejního ředitele. Bylo by tedy jedině logické, aby se svými zkušenostmi a výsledky tento titul získal. Nebo snad ne?
  Ještě před několika měsíci jeho jméno nikdo neznal. Vynořil se naprosto odnikud, začal pracovat u policie a po velmi krátké době se dostal na post zástupce, který se uvolnil, neboť jeho předešlý vykonavatel se ho za zvláštních okolností zřekl. Už jen to může být podezřelé, ale zde příběh nekončí. Krátce poté, co byl jmenován zástupcem, došlo ke zmizení jeho tehdejší přítelkyně, která je k dnešnímu dni stále nezvěstná. Mark sice projevil smutek nad jejím zmizením, ovšem nedlouho nato ji již nahradil novou přítelkyní.
  Je toto jednání čestného člověka? Člověka, který má zásady? Ne. A chceme za policejního ředitele člověka bez zásad? Ne. Takže děkujeme pěkně, Marku. Pozice zástupce ti sluší, měl bys na ní zůstat.

-D-