Krach Harrold & son

Výčitky, obviňování, zoufalství… To všechno provází poslední dny lodní společnost Harrold & son. Jak jste se jistě doslechli, firma zaměřující se na lodní přepravu měla dlouhodobě vážný problém s financemi a sháněním klientů, což nakonec vyvrcholilo včera v noci. Kolem osmnácté hodiny vystoupil zástupce společnosti James Berry a oznámil, že firma pokládá pomyslné žezlo v lodní přepravě a zavírá dvířka před svými věřiteli.

Harrold & son byla firma orientující se na lodní přepravu více než osmnáct let, přesto ale nikdy nevzrostla do takových výšin, aby stála za pozornost médií či vyšší klienteli. Což možná byl právě důvod, který zapříčinil jejich konečný pád.

Vyzpovídali jsme Jamese Berryho ještě osobně a jediné, co prozradil, bylo: Bohužel, firmu nebylo možné dál vést jiným způsobem a její špatná situace se s ní táhla už dlouho dobu a ani nejlepší mozky, které jsme byli schopni sehnat, nedokázali konec oddálit, bohužel.“

Podle dalších informací bude firma Harrold & son nabídnuta k vydražení společně s jejím dle slov majitele skromný majetkem čítající místní malé doky, 2 velké přepravní lodě a pět velkých. Celý majetek v aukci připadne tomu, kdo dá nejvíc. Dražba proběhne přímo na slavnostním otevření kasina Nordstars.

Ať vyhraje ten nejbohatší!