Drogy a mechaniky

Záplata na duši:

Podoba: Náplast

Účinky:Na 10 minut dává uživateli imunitu vůči efektům drog, jedů i čehokoliv, co by jej mohlo ovlivnit. Dokud má na sobě uživatel nalepenou Záplatu, má zrychlený krevní oběh a i sebemenší rána nebo říznutí způsobuje silné krvácení, což při větších zraněních způsobuje téměř okamžité vykrvácení!

Oplatek štěstí

Podoba: Jedlý papír

Účinky: Navodí stav naprosté euforie a nekontrolovatelného smíchu na zhruba 10 minut. Poté přichází na 3 minuty stav absolutních depresí, smutku a nechuti.

Snový prach:

Podoba: Cukr (drcené hrozno/moučka)

Účinky: Na 10 minut navozuje halucinační stavy, kdy si uživatel připadá jako ve snu. Vidí věci, které okolo sebe nemá; má dojem, že je na místě, na kterém ve skutečnosti není a podobně. Do reality se mu v zásadě promítají jeho sny. Snový prach má vysokou návykovost, uživatel se chce do těchto stavů vrátit co nejdříve.

Božská krev :

Podoba: Malinová šťáva

Účinky: Na 5 minut navozuje stav, ve kterém si uživatel připadá neuvěřitelně silný a plný energie (což se může projevit i v realitě). Poté dochází k 5 minutám naprosté slabosti (slabý jako malé dítě, nezvedne ani zbraň) a zpomalenosti (pomalé pohyby, opožděnější reakce).

Dedepress :

Podoba: Tictac

Účinky: Po dobu, než se tictac rozpustí, panuje stav naprostého klidu, vyrovnanosti a úlevy od stresu a úzkosti. Pokud se Dedepress překousne nebo polkne, uživatel upadá do okamžitého spánku na 2 – 5 min. Z toho se může probudit nadměrným hlukem či šokovým způsobem (pár facek, pocákat vodou atd.), po probuzení má i chvilkovou amnézii, ze které se pomalu rozvzpomíná.