Nová naděje? Charles Bolden a jeho pohled

Dnes je vaše kandidatura na post starosty všem známá. Jakožto nový člověk na vysokém postu – máte připravené velké změny?
Ani nemůžu jinak.
ifalikVoliči mi svojí podporou dávají jednoznačný signál k tomu, že naše město je zralé na změny! 
Pokud bych nebyl připravený vyvést naše město z krize ve které se ocitlo – nekandidoval bych proti současnému starostovi. Nesmírně si vážím toho, co v minulosti pan Peterson pro město dokázal, ale současná krize před nás staví překážky k jejichž překonání je potřeba nalézt nové způsoby jejich řešení. Problémů establishmentu je mnoho – dělnická situace, chřipková epidemie a vlna zločinnosti, která zasáhla naše město. 
Pokud něco nefunguje – ano je potřeba změnu!

Je někdo, s kým z původní skupiny momentálních zastupitelů úřadů počítáte do budoucna?
Myslím, že je příliš brzy hovořit o konkrétních lidech. Mnoho z nich je mi známo, jako skvělí muži, kteří vykonávají poctivě svoji práci.
Další otázka?

Jaké vidíte možnosti řešení momentální krize, která se u nás odehrává?
Řešení je mnoho – ale žádné z nich nebude snadné. Je nutné sednout k jednacímu stolu a jednat. Pouze tak je možné docílit nějakého výsledku, se kterým budou spokojeny obě strany. Věřím, že hrdost nad penězi nabitými společnou prací převládne nad potřebou prodělávat a hladovět.
Na obou stranách nyní je aby doba, kdy továrny stojí a dělníci chudnou, byla co nejkratší. Nekonečná stávka není řešení ani pro jednu stranu.

Takže vaše podpora patří do řad dělnické třídy a pracujících lidí, nebo sféry podnikatelské dosavadního systému?
Moje podpora patří především poctivým lidem. Nehodlám rozlišovat, jestli je člověk majetný, nebo chudý. Podnikatel, nebo dělník. Nevidím důvod, proč by se naše společnost měla takto dělit.
Hodlám podporovat všechny ty, kteří si přejí překonat společnými silami tuto krizi.

perino-copyV každém případě se bude místopředseda Charles Bolden i starostova charitativního plesu. Doprovázen bude zaručeně svou půvabnou manželkou Elen Bolden a jejich malým synem. Večírek bude určitou možností posílit si podporu u významných a bohatých lidí. I my jsme zvědaví, jak tento večer ovlivní celé politické dění. Je možné, že nás čeká několik změn, ale také se může stát, že žádné nebudou. Konečné rozhodnutí bude na vás, občanech.

Za redakci

-MK-

 

*(omluvte případný zvukový doprovod, byli jsme informování, že mu rostou první zoubky – důvod ke gratulaci, nemyslíte?)