Hudení vystoupení Nora’s trio

Dámy a pánové, je to potvrzené!
Oblíbená kapela Nora’s trio, se zúčastní jako hudební doprovod slavnostního otevření kasina v našem městě.
Na co se můžeme těšit, již samozřejmě víte, tato výborná kapela se již delší dobu drží na topu oblíbenosti nejen v našem městě, ale jelikož se na otevření kasina očekává přítomnost nejen místnbích, pojďme si je v krátkosti představit.

Nora’s trio byla založena před třemi lety, jako rodinný projekt. Vynikající hudebník, pan Nicolo Cori, kterého můžete znát i jako člena dnes již zaniklého jazzovébo bandu Smoothers, inicioval společné jammování se svojí neteří Norou Green, ze kterého byl už jen krok k vytvoření vlastní kapely. Záhy se přidal na hoboj Pietro Allegri, který ssebou také do kapely přinesl těžší tón.

Současné obsazení tria je – oslňující slečna Nora Green- zpěv, mladý a talentovaný Pietro Allegri na hoboj a jako lídr a pevný základ pan Nicolo Cori na klavír, případně baskytaru.

Repertoár snad není třeba dlouze popisovat, ostatně uslyšíte sami, jak se tito nadaní muzikanti popasují s hravými tóny swingu, vážnější notou jazzu a kdoví, třeba nás v pozdějších hodinách slavnostního otevření překvapí nějakou zatím neslyšenou novinkou!

-Sh-